Praktyczne filtrowanie

Praktyczne filtrowanie

Bez wody nie możemy się obejść ani jednego dnia. Niektórzy są zwolennikami picia tej butelkowanej, inni prosto z kranu, ale w tym rankingu niewątpliwie wygrywa woda filtrowana.

Pozbądź się zanieczyszczeń

To rozwiązanie praktyczne, tanie i przede wszystkim zdrowe. Tam, gdzie zużywa się dużo wody pitnej, jak na przykład w kawiarniach czy restauracjach, najlepszym wyborem będzie system odwróconej osmozy. Pozwala on na bardzo dokładne filtrowanie wody – w wyniku jego działania pozbywamy się z niej niemal sto procent zanieczyszczeń, w tym także bakterii, wirusów, a przede wszystkim metali ciężkich, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. System montuje się na stałe – można go umieścić na przykład w szafce pod zlewem. Woda przefiltrowana przez ten system ma bardzo wiele zalet – zupełnie nową jakość i smak zyskuje przyrządzona z niej kawa czy herbata.

Woda prosto z kranu

Dzięki temu, że system montowany jest bezpośrednio do kanalizacji, oczyszczoną wodę możemy czerpać prosto z naszego kranu i pić bez konieczności jej gotowania. System odwróconej osmozy jest doskonalszym od zwykłych filtrów i z pewnością dużo bardziej praktycznym rozwiązaniem w profesjonalnych kuchniach. Jest to też dobry sposób na oszczędności – kupowanie butelkowanej wody, to w skali miesiąca, dosyć spory wydatek. Bezdyskusyjną zaletą takiego rozwiązania jest także to, że czystą wodę mamy stale na wyciągnięcie ręki. Mogą ją pić także bez żadnych obaw nawet małe dzieci, lub może ona być składnikiem przyrządzanych dla maluchów potraw. Nie tylko w kuchni jest niezastąpiona – idealna jest także do podlewania rośli ogrodowych, napełniania akwariów czy mycia różnych przedmiotów.

Ryszard

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Read also x